◂ zpět

Labe je jednou z největších řek a vodních cest Evropy. Pramení v Krkonoších na severu Čech, protéká Německem a ústí estuárem do Severního moře. Je 1154 km dlouhá (v Čechách 358,3 km). Pro vodní dopravu je Labe splavné od ústí do Severního moře po Přelouč v celkové délce 950 km, přičemž je připravováno průběžné splavnění o dalších 24 km až do Pardubic. Do Hamburku je splavné pro námořní lodě. Labe je naší jedinou svobodnou spojnicí s mořem a prostřednictvím jeho mezinárodních vod prakticky s celým světem. Díky tomu je možno z Čech vyvážet a do nich dovážet zboží nezatížené přepravními poplatky cizích států, na jejichž výši nemá Česká republika vliv.

ukažte mi všechny pozice v této oblasti

Aktuality

Říční lodní sezóna 2020 začíná ...:)
Nová sezóna na říčních lodích je tu! Rok 2020. Pokud máte zájem o práci na říčních výletních lodích sezóně 2020, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě
Ahoj všem, hledáme hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě převážně se švýcarskými cestujícími mezi Basilej - Amsterdam - Černé moře. Podmínkou německý jazyk + praxe. Nabízíme švýcarskou smlouvu + benefity.
Stáhněte si: Personal für 4-Sterne-Flusskreuzfahrtschiffe (98 kB)