◂ zpět

Seina je řeka v severní Francii, dlouhá 776 km. Plocha povodí měří 78 650 km², z čehož 40 km²leží v Belgii. Řeka je hlavní dopravní tepnou Francie. Vodní doprava je možná až do města Troyes. V horní části bočním kanálem a od ústí Aube níže už přímo po řece. Do ústí řeky lodě z důvodu vysokých přílivů vplouvají přes Tancarvilleský kanál. Námořní lodě s ponorem do 6,5 m mohou plout do vzdálenosti 120 km od moře do Rouenu, dále do Paříže s ponorem do 3,2 m a výše s ponorem do 1,3 m. Hlavní přístavy na řece jsou již jmenované Paříž, Rouen a Le Havre. Řeka je významnou vodní cestou spojující Pařížskou aglomeraci nejen s mořem ale pomocí vodních kanálů i s dalšími řekami (Somma, Šelda, Máza, Rýn, Saôna, Loira).

V této oblasti momentálně nenabízíme žádné pozice.

Aktuality

Říční lodní sezóna 2020 začíná ...:)
Nová sezóna na říčních lodích je tu! Rok 2020. Pokud máte zájem o práci na říčních výletních lodích sezóně 2020, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě
Ahoj všem, hledáme hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě převážně se švýcarskými cestujícími mezi Basilej - Amsterdam - Černé moře. Podmínkou německý jazyk + praxe. Nabízíme švýcarskou smlouvu + benefity.
Stáhněte si: Personal für 4-Sterne-Flusskreuzfahrtschiffe (98 kB)