◂ zpět

Mosela je řeka tekoucí na území Francie (Lotrinsko), Lucemburska a Německa (Sársko, porýní-Falc). Celková délka toku je 544 km. Vodní doprava je možná a k hornímu toku. Řeku protíná plavební kanál Marna-Rýn. Na východě je spojena plavebním kanálem s řekou Saônou. Na řece byly postaveny vodní elektrárny. Leží na ní města Nancy, Méty (Francie), Trevír, Koblenz v ústí (Německo). Údolí řeky je známou oblastí pěstování vinné révy a výroby vína.

V této oblasti momentálně nenabízíme žádné pozice.

Aktuality

Říční lodní sezóna 2020 začíná ...:)
Nová sezóna na říčních lodích je tu! Rok 2020. Pokud máte zájem o práci na říčních výletních lodích sezóně 2020, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě
Ahoj všem, hledáme hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě převážně se švýcarskými cestujícími mezi Basilej - Amsterdam - Černé moře. Podmínkou německý jazyk + praxe. Nabízíme švýcarskou smlouvu + benefity.
Stáhněte si: Personal für 4-Sterne-Flusskreuzfahrtschiffe (98 kB)