Personal für 4-Sterne-Flusskreuzfahrtschiffe: Köche - Kellner

WIR SUCHEN DICH – komm` mit uns auf Europäische Flüsse. Sprichst du Deutsch und besitzt einen Europäischen Passport, dann freuen wir uns auf deine Bewerbung. Wir rekrutieren für beide luxuriöse 4***+ Flusskreuzfahrtschiffe MS Thurgau Ultra & MS Thurgau Silence folgende Positionen: Sous Chef, Chef de Partie & Jungköche & Küchenhelfer, Zimmermädchen
Kellner/-innen, Empfangspersonal

Obor: ostatní
Praxe v oboru: není vyžadována
Místo výkonu: Švýcarsko, Rýn, Dunaj

Požadujeme

- Německý jazyk - Podmínka
- praxe z gastra

Nabízíme

- práce na dobu určitou ( Saisonvertrag 2020 )
- švýcarskou pracovní smlouvu + benefity

Mám zájem o nabízenou pozici

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

Aktuality

Říční lodní sezóna 2020 začíná ...:)
Nová sezóna na říčních lodích je tu! Rok 2020. Pokud máte zájem o práci na říčních výletních lodích sezóně 2020, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě
Ahoj všem, hledáme hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě převážně se švýcarskými cestujícími mezi Basilej - Amsterdam - Černé moře. Podmínkou německý jazyk + praxe. Nabízíme švýcarskou smlouvu + benefity.
Stáhněte si: Personal für 4-Sterne-Flusskreuzfahrtschiffe (98 kB)