Říční sezóna je zde - 2018

řeka Rýn, romantická řeka Rýn, říční loď, práce na říční lodi, sezóna 2018

Prozkoumej krásy a města velkých evropských vodních cest. Malé vinařské obce a smaragdově zelené vinice na břehu řek od Rhony po Dunaj. V německu uvidíš historické hrady a zámky podél Labe a Rýna. Jako bonus jsou zde zastávky v cosmopolitních městech jako je Paříž, Budapešt, Vídeň, Amsterdam a další.

To vše můžeš vidět a zažít na cestě po dobrodružství a ještě k tomu můžeš pracovat v krásném prostředí říčních lodí. Většinou se jedná o velmi stylově a moderně zařízené pasažérské výletní lodě pro 80 - 190 pasažérů plus posádka.

 

Aktuality

Říční lodní sezóna 2020 začíná ...:)
Nová sezóna na říčních lodích je tu! Rok 2020. Pokud máte zájem o práci na říčních výletních lodích sezóně 2020, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě
Ahoj všem, hledáme hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě převážně se švýcarskými cestujícími mezi Basilej - Amsterdam - Černé moře. Podmínkou německý jazyk + praxe. Nabízíme švýcarskou smlouvu + benefity.
Stáhněte si: Personal für 4-Sterne-Flusskreuzfahrtschiffe (98 kB)