Práce na říčních lodích - sezóna 2015

nové pracovní pozice, novinky pro sezónu 2015

Rok 2015 je již za dveřmi, proto jsme pro Vás připravili užitečné informace pro nadcházející říční sezónu 2015.

Sezóna začíná na přelomu březen/duben a trvá až do ledna nasledujícího roku. V rámci smlouvy máte nárok na dovolenou (2-3 za sezónu). Pracuje se 7 dní v týdnu 10 hodin. Během dne máte nárok na odpočinek, nákup, či krátkou návštěvu města v kterém se právě loď nachází. Firma hradí zdravotní a sociální pojištění, buď ve Švýcarsku nobo na Kypru (záleží na smlouvě).

Všichni žadatelé by si měli uvědomit, že se jedná o práci a ne dovolenou. Pracuje se většinou 6 dní v týdnu! Je vyžadován profesionální přístup k zákazníkům (úsměv, ochota v každé situaci - i když je host nepříjemný).

Profesní požadavky:

 • Minimální věk uchazeče: 18 let
 • Jazykové požadavky: AJ nebo NJ mluvený a psaný (stupeň znalosti se odvíjí od pozice)
 • Vzdělání: gastronomie, cestovní ruch
 • Profesní zkušenosti: praxe v oboru, výhodou zkušenost z AU pair či práce v zahraničí
 • Osobní profil: trestní bezúhonnost, spolehlivost, ochota cestovat, odolnost proti stresu, chuť pracovat a učit se novým věcem

Spousta lidí si pod pojmem "práce na lodi" ať už říční nebo zaoceánské, představuje jako příjemnou plavbu plnou pohody a spousty nových zážitků a událostí. Zážitky určitě budete mít ale nesmí se zapomínat, že Vás vybrali, aby jste pracovali a také to po Vás velmi vyžadují! Práce na lodi není
určitě vhodná pro každého. Zažijete zde mnohdy velmi stresující situace a je potřeba být odolný. Posádky říčních lodích jsou mezinárodní.

Výhody práce na říční lodi:

 • výborná zkušenost pro lidi, kteří mají rádi gastronomii, rádi poznávají nové lidi a nevadí jim cestování
 • zdokonalení se v cizím jazyce (každodenní komunikace s hosty a lodní posádkou)
 • získání kvalitních pracovních referencí
 • ubytování a strava zdarma
 • výborné mzdové ohodnocení

Možné nevýhody práce na lodi:

 • určitá ztráta soukromí, (bydlíte v kajutě po dvou, a potkáváte se jak na pracovišti tak i večer v kajutě)
 • práce 7 dní v týdnu, náročnost zaměstnání na psychickou odolnost

 

 

Podívejte se na fotografii:

Aktuality

Říční lodní sezóna 2020 začíná ...:)
Nová sezóna na říčních lodích je tu! Rok 2020. Pokud máte zájem o práci na říčních výletních lodích sezóně 2020, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě
Ahoj všem, hledáme hotelový personál pro 4**** luxusní říční výletní lodě převážně se švýcarskými cestujícími mezi Basilej - Amsterdam - Černé moře. Podmínkou německý jazyk + praxe. Nabízíme švýcarskou smlouvu + benefity.
Stáhněte si: Personal für 4-Sterne-Flusskreuzfahrtschiffe (98 kB)